Help24.org.ua – Альянс запустив безкоштовні онлайн консультації з питань здоров’я

Чи потрапляли ви у ситуацію, коли конче потрібна консультація  з питань здоров’я, а можливості відвідати лікарню немає? На щастя, світ змінюється і діджиталізація проникла у кожну сферу життя. Наразі багато послуг  доступні онлайн, сфера здоров’я не виключення. 

 

 

Спочатку сайт Help24.org.ua розроблявся, як ресурс корисної інформації для пацієнтів з ключових груп, які отримують послуги пов’язані з ВІЛ інфекцією. Головною перлиною сайту – є рейтинг медичних закладів та лікарів, завдяки якому пацієнти можуть зважено приймати рішення, до якого закладу або лікаря звернутися.

 

З 1 грудня 2020 року сайт розширює свій функціонал. Тепер консультації експертів, щодо питань здоров’я та психологічних проблем, можна отримати онлайн, до того ж безкоштовно.  Кожний охочий може пройти реєстрацію та записатися на прийом у будь-який зручний час. Для підтримки користувачів та допомоги у режимі реального часу створено онлайн чат. При виникненні будь яких питань, звертайтесь в онлайн чат до наших адміністраторів. 

 

До зустрічі на сайті www.help24.org.ua 

 

1 коммент. к теме “Help24.org.ua – Альянс запустив безкоштовні онлайн консультації з питань здоров’я

  1. Я нахожусь в Голландии на ЗПТ 90 мг, скидываю потихоньку. Проблема с пивом, я если не выпью хоть литр чувств как печень больше становится, выпью, все нормально вроде, сдал анализ алвь, асат, билилурбин в норме, глюкоза 8, лейкоциты 10.7 , 0.7 выше допуска

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *