Аяхуаска як лікування від цукрового діабету

Роль психоделіків у сучасній медицині наразі нерозкрита більше, ніж будь-коли, у використанні, починаючи від тривог, і ослаблення лікування посттравматичного стресового розладу.

 

 

Але, як показує нове дослідження, їхня роль не обмежується лише психіатричними станами, а й хронічними захворюваннями У цьому разі хімічна речовина аяхуаска – психоактивна речовина, яка фактично може сприяти зростанню інсулін-продукуючих бета-клітин у людей з діабетом.

Аяхуаска, зроблена з виноградної лози Caapi Banisteriopsis, зазвичай асоціюється з корінними племенами перуанської Амазонії, де шамани варять його з іншими психоделічними рослинами, щоб спричинити тривалу подорож у години, сповнені духовних одкровень, які часто розглядаються як пробудження. У США препарат класифікуються як клас 1 препарат відповідно до Закону 1970 року, який визначає його як такий, що не має медичного застосування і має високий потенціал для зловживання контрольованих речовин. Їх вважають найнебезпечнішими препаратами з усіх графіків наркотиків із потенційно серйозною психологічною або фізичною залежністю.

Хімічні психоактивні речовини Це робить аяхуаска диметилтриптаміном, більш широко відомий як ДМТ. Дослідники з Ікан школи медицини Маунт Сінай у Нью-Йорку вважають, що якщо вони можуть з’ясувати спосіб обійти наслідки цієї хімічної речовини, вони матимуть змогу під’єднатися до впливу іншої хімічної речовини, що міститься в рослинній рослині, що має назву аяхуаска гармін, У їхньому новому дослідженні, опублікованому в журналі Nature Medicine, вони знайшли цю хімічну речовину, яка була тільки однією із понад 100000 здібностей до відтворення інсулін-продукуючих бета-клітин у хворих на цукровий діабет мишей, таким чином, нормалізуючи глікемічний рівень, а саме: глікемічне

Бета-клітини розташовані в острівцях підшлункової залози, де вони працюють, щоб продукувати рівень цукру в крові інсуліну та контролювати його. У дітей і дорослих із діабетом типу 1, вони втратили 99 відсотків їхніх бета-клітин, тому вони не можуть зробити достатньо інсуліну. Це причина їхнього діабету, старший автор дослідження Dr. Ендрю Стюарт, директор діабету Ікан, Ожиріння і метаболізм інститут, сказав Healthline. Люди з діабетом типу 2 мають приблизно 50 або 60% зниження кількості бета-клітин у підшлунковій залозі.

Дослідники виявили здатність шкідливих речовин відтворювати бета-клітини в культурі. Потім вони вводили острівці людини до діабетичних мишей і вводили гармін, який спрацьовував на відтворення виробництва бета-клітини та нормалізацію рівня глюкози в крові. Harmine вдалося потроїти кількість бета-клітин у мишей підшлункової залози.

Наші результати дають великий обсяг доказів, які свідчать про клас наркотиків, що Гармін може зробити так, що бета-клітини людини розмножуються на рівнях, що можуть бути пов’язані для лікування діабету, – говорить Стюарт у прес-релізі. Поки у нас ще є багато роботи, щоб зробити в підвищенні специфічності та потенції гарміну та споріднених сполук, ми вважаємо, що ці результати являють собою важливий крок у бік більшого ефекту в майбутньому лікуванні цукрового діабету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *