Пошук скарбів: поради

Хотілося б поділитися порадами, як вчинити ідеальний злочин і уникнути проблем. Паралельно було б цікаво почитати про ваш життєвий досвід знімання скарбів, кого і як ловили з вагою, яких помилок ви припустилися і як уникли покарання.

 

 

Останнім часом дедалі частіше зустрічаю на точці шукачів, 80% із них уже у веселому стані, максимальна довірливість і необережність. Варто тільки запитати “Допомогти з пошуками?” і одразу ж тобі показують фотку зі збережених у ТГ скарбів і розповідають про те, яка кур’єр чудова людина.

За весь час мене зупиняли з оглядом п’ять разів. У місті вас гальмувати для огляду зазвичай ніхто не буде, мене жодного разу. Інша справа “ліс”. Рідко коли панове поліцейські в такій місцевості роз’їжджають на патрульній машині. Здебільшого це якесь таксі та самі вони одягнені в цивілку. Якщо бачите машину уклон або болт таксі, що стоїть серед трьох сосен на шляху до скарбу, краще не палитися і обійти стороною.

А тепер основні пункти, які зберегли мені свободу:

 • Ніколи не зберігайте фотки в телефоні, месенджерах таких як телеграм і т.д.
  Тут можу дати пораду завантажувати фотки в хмару, наприклад onedrive і гугл диск тощо. І важливо щоб вони були запоролені і не на головному екрані. Насамперед під час перегляду лізуть у пам’ять телефону і телеграм.
 • Також раджу чистити історію браузера в телефоні. Вже тим більше не раджу тримати активну сесію на майданчику або використовувати там автозаповнення пароля.
 • Ніколи не зберігайте координати в тому ж месенджері.
  Найкращий спосіб – це записати корди заздалегідь, скопіювати їх у буфер обміну телефону і за потреби просто вставити в карти.
 • Завжди використовуйте режим інкогніто в google maps, таким чином не буде в історії дивних адрес у вигляді списку координат
 • Під час знімання скарбу важливо, щоб поруч нікого не було і навіть таких самих шукачів. Якщо хтось є, краще почекати, щоб ця людина зробила свої справи і пішла. Люди бувають різні, ні співробітники так якісь чайки, ви спалите свою точку і як підсумок можуть сошкурити.
 • Ніколи не вживайте під час знімання і намагайтеся їздити на місце тверезим.
  Багатьом не терпиться зарядитися прямо на точці, у зміненому стані ви стаєте легкою здобиччю. Втрачаєте пильність. Особливо це про “грибників”, які виходять з лісу пливучою ходою, шморгаючи білим носом.
 • Завжди тримайте скарб у руці. Ніколи не ховайте його в рюкзак, кишені, труси та інші потаємні місця. І в разі небезпеки закиньте якомога далі. Якщо розумієте, що вас зараз 100% гальмують, краще відбігти і кинути пак якомога далі, бажано на орбіту. Від цього залежить ваша свобода.
  Було таке, коли я вийшов з лісу і повз мене проїхала машина, зупинилася і з неї вийшли хлопці, дивлячись у мій бік із думками “Ось він солоденький” У цей момент я різко запульнув згорток далеко в ліс. Мурижили пів години, але нічого не знайшли.

skarb padik

На цьому, мабуть, усе. Як підсумок:

 • Заздалегідь подивіться по картах куди їхати, придумайте легенду. Будьте в тверезому стані.
 • Зберігайте фото скарбу в запароленій хмарі. На телефон і в месенджерах нічого не зберігаємо. Ваш телефон має бути чистий!
 • Використовуємо режим інкогніто в google maps, координати вставляємо з буфера обміну телефону.
 • Не вживаємо на місці, не заводимо нових друзів, не ділимося доріжками, нічого не продаємо, не базікаємо зайвого і намагаємося, щоб крім вас на точці нікого не було.
 • Не ховаємо скарб у кишені, труси, шкарпетки, рюкзак. Тримаємо в руці і за нагоди викидаємо якомога далі.

Ну а якщо вийшло так, що вас спіймали, то завжди можна домовитися. Але це вже зовсім інша історія.
Бажаю всім легких і безпечних зйомів!

3 коммент. к теме “Пошук скарбів: поради

 1. То что ты “запульнешь” на орбиту, сам искать и будешь. После того, как тебя пару человек “обработает” ногами, ты тот сверток по имени позовешь так жалобно, шо он сам и прибежит, виляя хвостиком своим метильным или пиперидиновым.

 2. Чистить историю – гуд совет, как и не хранить пароли. Но дополню как делаю я.
  По поводу заказов в ТГ, я лично предпочитаю делать заказы через сайт – так и Телега максимально чистая (ибо привязки нет к шопу), щас ведь знают и про скрытые чаты (в архиве) и про настройки конфиденциальности куда некоторые перед походом бота/опера/группу в блек-лист кидают, чтоб потом убрать.
  Я кидаю ссылку на фотку в середину/конец одной из заметок на телефоне (у меня их гора с переводами песен) + убираю из ссылки название шопа, на случай если поиском по всему телефону будут искать доменное имя.
  Корды в другую заметку так же где-то в серединку текста чтоб не бросалось в глаза при открытии. Тут нюанс что нужно тогда или менять остальные заметки хоть немного (иначе эти будут в самом верху как недавно изменённые) или используйте Google Keep и просто закрепите вверху кучу других текстов
  Ну а потом предпочтительно максимально запомнить фотку если есть нормальные ориентиры и пользоваться только кордами.

  ноцц вдруг понадобилась фотка? Копируем часть ссылки, домен прописываем сами и вставляем в браузер с режимом инкогнито! Чтоб была возможность оперативно его закрыть и все исчезло. Важный нюанс – тут же надо вернуться и скопировать любое слово, чтоб буфер обмена не спалил нас.

  Палю ещё годноту – используйте несколько номеров и соответственно аккаунтов в ТГ, один чистый в приложении. Для проверки 🙂
  А вот во второй паливный – зайдите в веб-версию через один из браузеров, соответственно желательно чтоб их было у вас минимум 2-3 шт.
  Будет подозрительно ведь, что у тебя абсолютно чистый браузер и никакой истории и/или вкладок. Соответственно пользуетесь на повседнев например Safari, его не чистите. А второй для этих дел Chrome/Edge, что позволяют чистить историю НО сохранять кукисы (!) не делаем там никаких вкладок/закладок и т.п. он должен выглядеть так словно когда-то вы поставили, не пользуетесь и забыли удалить. То есть без истории но с выполненным входом в ТГ.
  Симку от этой тг в телефоне не держим!
  И все! Надо зайти во вторую тг прям на точке? Входим в браузере. Только не забудьте настроить, чтоб при повторном запуске браузера все вкладки закрывались. Ну а так же как сделали своё дело – почистите историю, и уже можно с кукисами.

  По поводу куда деть клад… Да так же нести в руке, только это уж сверхнагло кидать, надо виртуозно уметь скинуть, просто разжав пальцы в нужное время.
  Были идеи переделать ж/б банку от энергетика, чтоб верх можно было провернуть и вот тебе потайное место, назад поставил – смотришь вода)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *