Чим же затягують опіоїди?

opiods 2022 Це буде скоріше історія про психологічні аспекти адикції, ніж про фармакологію речовини або інші аспекти. Але будуть показані деякі моменти, які вкрай ненавидить визнавати офіційна наркологія, які руйнують безліч парадигм психіатрії та наркології.

 

Найголовніший міф і одночасно і частково правда, що вам кажуть, що залежність виникає з першого прийому.

Розглянемо цей момент дуже уважно, насправді офіційна медицина давно говорить про 28 діб прийому повних мю агоністів без ризику виникнення адикції, водночас вона ж кричить про 1-3 прийоми, в чому ж підступ?

Причина тут – ваш психічний статус. Опіоїди самі по собі не особливо приємні на самому початку, але це компенсаторний рай невротика. Вам прибере всі ваші психологічні проблеми, як і проблеми взагалі. Все це з дуже швидким зникненням первинних побічних ефектів, дасть вам дедалі яскравіше відчуття ейфорії з кожним разом і тут ви потрапляєте в класичний капкан.

Ви торчите поки ще нерегулярно і виявляєте, що минуло вже більше місяця, а у вас немає жодного негативу, не кажучи про залежність, а навпаки, вам стало краще жити й ейфорія від кожного прийому дедалі сильніша, хоча й зросли дози.

Як же так, а все просто, опіоїди це класичний приклад трактування слова наркотик з погляду фармакології.

1. Психічна залежність

2. Фізична залежність (вбудовування в гомеостаз)

3. толерантність

Вбудовування в гомеостаз не може бути миттєвим, це повністю спростовує слова про 1-3 прийоми, система винагороди здорової психічно людини навіть не помітить і великих кількостей.

Але ви невротик, прийом речовини, зняття симптоматики, моментальне формування психічної залежності, відносно довготривале полегшення симптоматики (вам буде психічно комфортно ще інколи до 72 годин після перших прийомів), це і дає тривале вбудовування в обмін речовин + ви маскуєте весь негатив, а повірте, він у вас є вже з 3-го тижня, він маскується суто психічним статусом.

І тут вмикаються пастки суто психіки, щойно ви зрозумієте, що ви знімаєте собі фізичний негатив речовиною, і ви відчуєте на собі перші симптоми абстиненції, у вас миттєво розвивається боязнь абстиненції, знову пастка вашого неврозу: різко наростите собі дози і тепер ви вже “щільно” потрапили.

Чому “попали” в лапках, а в цьому і є дивина абстиненції, вона в цьому моменті є вторинною, тобто виникає як чинник на компенсацію первинної причини, а це у нас знову НЕВРОЗ.

У біологів є улюблений експеримент, вони беруть 2 популяції мишей, одну всіляко вганяють у стрес, друга навпаки живе в повному психічному комфорті. Миші в стрес-групі починають компенсувати себе морфіном, миші в другій групі до нього не торкаються. Під час переміщення миші зі стрес-групи в хороші умови, миша сама припиняє споживання морфіну. через короткі проміжки часу.

Людина складніша за мишу, але ненабагато, забезпечте юзера опіоїдів необмеженим доступом до нього і вирішіть його психічні проблеми, і він сам відмовиться від споживання.

Але це тільки у випадку з вторинною абстиненцією, якщо ви настільки дурні, що заробили собі опіоїдну абстиненцію первинною, то тут вам уже нічого не допоможе, тішить лише те, що більшість опіоїдів нетоксичні та мають необмежену толерантність, тому якщо ви в країні, де є замісна терапія, то вам залишиться лише збільшувати собі дози під контролем лікаря…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *