Чому не варто мішати траву та інші речовини

mdma-and-weed Привіт читачу, я знаю, що дуже багато хто любить палити, я сам особисто не маю нічого проти, але я зараз опишу ті помилки, яких ви припускаєтесь, вживаючи ТГК у міксах, негативні властивості та позитивні.

 

Сьогодні буде досить мало фармакології, вона буде коротко, але в точку.

Перший приклад, переважна кількість людей у нас  курять траву разом з МДМА, думаючи, що це МДМА)). Але ми візьмемо приклад, що ви дійсно прийняли МДМА.

Давайте згадаємо таймінги, дія МДМА триває 4 години, вхід в середньому 30 хвилин, потім Т-1/T-1:30 пік, і неприємна особливість – МДМА має досить різкий обрив, що сприймається дуже негативно психічно, таку ж властивість має кокаїн.

Як чините ви, ви мабуть кидаєте додаткову дозу під час краша, або щойно пройшов пік, насправді це лише посилює довготривалі негативні ефекти, має сенс вживання 3/4 початкової дози через 1,5-2 години від моменту вживання стартової, це дуже пролонгує пік з мінімальною шкодою, дію ви практично подовжите в 2 рази.

Повернемося до трави, багато хто курить ТГК під час прийому МДМА, що вкрай неправильно. Ти дурень і нічого не тямиш, я вже заздалегідь пишу і чую це у ваших головах. А тепер давайте згадаємо, ким у нас є МДМА

3,4-метилендіокси-N-метамфетамін

Як я писав, речовина стоїть між психоделіками і стимуляторами, емпатогеном, чому паління ТГК виправдане лише під час фарбування?

Згадаймо чим у нас є ТГК:

?9-тетрагідроканнабінол

Сама речовина має як властивості психоделіка, так і в основі він є депресантом, транквілізацією, седацією, загальною ментальною і фізичною релаксацією, але діє як агент супресор (пригнічуючий) особливо дофамін.

Саме МДМА у нас дуже слабкий дофамін вивільняючий агент, але достатньо для приємної активної дії (особливо танці, але там і психоделія легка грає)

То чим погано хапати на МДМА? ТГК вкрай нахабно краде ту саму магію емпата, яка дається його властивостями психоделіка. Поясню, це як пообідати чудовим обідом, заливши його дешевим кетчупом, начебто все добре, але кетчуп вам заб’є тонкий післясмак та інші принади, над якими працював кухар.

Розповім історію на особистому досвіді, це суто суб’єктивно, але вкрай багато моїх друзів, які приймають МДМА, підтверджують всі мої слова, я їм вірю на 100%, це люди, які вживають хорошу якість обох речовин, плануючи тріпи, створюючи максимально комфортну обстановку.

Приймаємо ми завжди обов’язково з дівчиною, я ніколи не приймаю вище 150 мг + 90/100 через 2 години. Що я маю, прекрасне широке і чуттєве мислення, яке дає психоделічна частина, приємні відчуття в тілі, які якраз мені не дуже й подобаються, тому я і вибираю дозу для психіки. Гарне, дивовижне сприйняття музики на межі синестезії.

Секс прекрасний, але прекрасний не посиленням тактильної віддачі, а як вона сприймається, що знову психоделічні нотки.

Що я отримаю покуривши ТГК, свідомість накривається туманом, навантаження на тіло, секс тепер стає просто тваринним процесом та й ще з усвідомленням фальші, яку дає МДМА. Все, прибрали тонкі нотки, хороший унікальний препарат для психотерапії став тупим стимулятором.

Ще, наприклад, курити ТГК із психоделіками, це виправдано лише на післяосвітленні, тоді трава забарвлюється нотками попереднього препарату, а оскільки багато хто з вас любить амфетаміни, то психоделіки + схильність амфетамінщиків валитися в божевілля + трава як тригер цього, що може бути тупішим.

Так трава і в психоделіків краде тонкі нотки, якими вони цікаві й відрізняються, принципово вони доволі таки однакові, але ви не чуєте інформації зі світу фармакології, ви впевнені, що ДОБ – це чудовисько, від якого є відходняк (як він може бути від 5НТ2А агоніста – таємниця для всієї біохімії), ЛСД – теж їхній агоніст, але ви їх не відчуваєте, чи не здається вам, що ви брешете собі, навіть не спробувавши?

Я обожнюю високі дози ДОБ, він має свої персональні риси: більша порівняно з іншими ДО* ірраціональність, якраз та “тонка” риса, яка відрізняє його від інших заміщених 2.5 амфетамінів.

Покуривши трави, ви лише зведете її до степеня, і потім будете кричати, яка погань. Дрянь у вас у голові, психоделіки нічого не вносять вам у свідомість, це просто погляд вас на вашу ж свідомість іншим чином. До того ж ви їсте його в низьких дозах, коли чітко відчувається фізіологія, але психоделічна складова мала, ось і отримуєте, синергію негативу від трави, загони, які самі спровокували собі ж, та інше.

Просто навчіться культурі споживання, а не вживайте її так – я ось чув, або мені ось говорили, трохи подумайте спершу своєю головою, вона у вас одна і досвід тільки ваш, хочете отримати мішанину з уривків, робіть як вам порадили п’яті руки зі слів десятих, хочете чистого експерименту, не заважайте, якщо не розумієте фармакокінетики і фармакології…

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *