Вживання наркотиків серед підлітків у цифрах:США

За даними нового урядового опитування, підлітки в США курять, п’ють, вживають наркотики і вейплять на рекордно низьких рівнях.

Дослідження, що фінансується Національним інститутом по боротьбі зі зловживанням наркотиками, щорічно опитує близько 40 000 учнів 8, 10 і 12 класів по всій країні, відстежуючи тенденції у вживанні психоактивних речовин.

 

У класах з 9-ого по 12-ий у США навчаються підлітки від 14 до 18 років відповідно.

Згідно з результатами щорічного Моніторингового дослідження майбутнього, проведеного Мічиганським університетом, менш ніж 17% учнів 12-х класів повідомили про вживання наркотиків за останній місяць, що значно нижче приблизно за 29%, які повідомили про це в 2013 році.

“Результати цього року показують обнадійливу тенденцію до зниження вживання наркотиків, включно з нікотином, серед молоді”, заявила доктор Нора Волков, директор NIDA, у пресрелізі.

“Оскільки вживання наркотиків у молодому віці пов’язане з ризиком розвитку психічних розладів, ці дані вказують на те, що підлітки в США, можливо, піддаються меншому ризику, ніж попередні покоління”.

Ось більш детальна інформація про результати дослідження:

Марихуана:

* Продовжує залишатися найпоширенішим наркотиком, уживаним підлітками, при цьому 34% учнів 12-х класів повідомили, що пробували його, а 11,6% повідомили, що вживали його протягом останнього місяця.

* Однак останніми роками вживання марихуани знижується, особливо серед учнів 8 і 10 класів.

Алкоголь:

* 52,5% учнів 12-х класів повідомили, що коли-небудь вживали алкоголь, що значно нижче за 85,7%, які повідомили про це в 1997 році.

* Минулого року трохи більше чверті учнів 12-х класів повідомили, що пили алкоголь, а 13,8% повідомили, що напивалися.

Вейпінг:

* У той час як вживання тютюну серед підлітків різко скоротилося, вейпінг нікотину залишається проблемою.

* Цього року 14,4% учнів 12-х класів повідомили, що вейпили нікотин протягом останнього місяця, що трохи менше, ніж минулого року.

* Однак майже 2,5% учнів 8-х класів повідомили, що вейпили нікотин протягом останнього місяця, що, за словами дослідників, викликає занепокоєння, оскільки ранній початок вживання нікотину пов’язаний з більш високими показниками залежності.

Інші наркотики:

* Вживання інших наркотиків, таких як кокаїн, метамфетамін, галюциногени та опіоїди, також знизилося серед підлітків в останні роки.

* Менше 2% учнів 12-х класів повідомили про вживання кокаїну минулого року.

Дослідники кажуть, що пандемія COVID-19, ймовірно, зіграла свою роль у зниженні вживання наркотиків серед підлітків.

“Нещодавнє зниження вживання наркотиків серед молоді збіглося з пандемією COVID-19, яка, можливо, вплинула на доступність наркотиків, соціальне життя та психічне здоров’я молоді”,
– зазначається у звіті.

Однак дослідники попереджають, що ще занадто рано говорити про те, чи збережуться ці тенденції.

“Важливо продовжувати відстежувати вживання наркотиків серед молоді та адаптувати стратегії профілактики і лікування з урахуванням мінливих тенденцій”

https://www.usnews.com/news/health-news/articles/marijuana-alcohol-cocaine-teen-drug-use-by-the-numbers

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *