Отдавая свой голос, ты спасаешь жизнь!

Сегодня у тебя есть возможность направить свои мысли в будущее и не оставаться равнодушным к себе, своему ребёнку, другу и проблемам общества, неотъемлемой частью которого являешься ты сам. Поддержите инициативу людей, живущих с ВИЧ в Украине, Восточной Европе и Центральной Азии! ПОДДЕРЖАТЬ

 

 

ПОДДЕРЖАТЬ

 

Звернення до Президента України


Шановний пане Президенте!

Кожного дня в Україні 55 людей отримають діагноз ВІЛ. Це означає, що Новорічні свята 20 000 громадян нашої країни зустрінуть у новому статусі – статусі ВІЛ-позитивної людини, почавши зворотній відлік своєму життю. Кожного дня в Україні 12 матерів, дружин, сестер покривають голову чорною хустиною і проводжають близьких в останній путь через СНІД.

У нас є остання можливість змінити хід історії, та зробити свій вибір на користь здорового майбутнього українського суспільства!

Європа зробила такий вибір 25 років тому. Сьогодні темпи інфікування ВІЛ призупинені, почали народжуватися діти, вільні від ВІЛ, молоді люди більше не вмирають від відсутності достатнього антиретровірусного лікування, а наркозалежні отримали соціальні гарантії та медичну підтримку. Таке стало можливим, коли лідери європейських держав очолили боротьбу з епідемією ВІЛ.

Так, доля буває жорстока, але лише до тих, хто не хоче робити висновків та ховається від проблем. Ми маємо велику надію, що У Вас вистачить мужності справжнього лідера визнати реальність та чесно оцінити ситуацію, в який знаходиться країна.

Тест, який ми просимо Вас пройти заради спасіння майбутнього нашої України, дасть відповідь Вам, як президенту і нам, як народу України, на дуже важливе питання – що нас чекає?
ТЕСТ на ВІЛ:

Перше «Так» врятує життя тих, хто вже живе з ВІЛ.

Усі ВІЛ-позитивні люди в Україні отримують потрібні їм ліки! Сьогодні лише 19,5 тисяч людей отримують лікування, а 92 тисячі його потребують.

Друге «Так» надасть майбутнє дітям.

Всі діти народжуються вільними від ВІЛ! Сьогодні майже 2,5 тисячі дітей вже народились з ВІЛ, і ще 6,6 тисяч чекають на свій вирок.

Третє «Так» доведе, що ми живемо у правовій державі.

Права ВІЛ-позитивних людей дотримуються! Лише за 12 місяців 2009-2010 років до Всеукраїнської мережі ЛЖВ надійшло 380 звернень, пов’язаних із порушенням прав ВІЛ-позитивних людей: відмова лікарів лікувати хворих пацієнтів, звільнення з роботи, цькування дітей в школах та дитсадках та ін.

Четверте «Так» врятує українців від інфікування.

Держава фінансує всі заходи по боротьбі з епідемією! Загальнодержавною програмою забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки у 2010 році для боротьби з епідемією передбачено понад 362 млн. гривень, а виділено близько половини. Навіть даний бюджет використовується на закупівлі ліків за завищеними цінами.

Лише чотири «Так» можуть врятувати нашу країну від вимирання!

Пройдіть ТЕСТ і Ви зрозумієте, що спільна діяльність всіх гілок влади, неурядових та міжнародних організацій і Ваш особистий контроль можуть врятувати мільйони життів і зупинити епідемію!

Зупиніть епідемію ВІЛ/СНІДу, що стала реальною загрозою національній безпеці України!

З повагою та надією,

Громадяни, що довірили Вам свою долю

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *