Внимание конкурс!!!

Міжнародний фонд “Відродження” ОГОЛОШУЄ КОНКУРС:

“Доступ до замісної підтримувальної терапії в місцях перебування затриманих та установах виконання покарань”.

 

Мета конкурсу:

 

Запровадження пілотних проектів для забезпечення безперервності та підвищення доступу до програм ЗПТ та запобігання порушенням прав людини у відношенні до наркозалежних людей, які перебувають в місцях  попереднього тримання (ІТТ), приймальниках-розподільниках та слідчих ізоляторах (СІЗО) шляхом проведення відповідного моніторингу, документування порушень прав людини та відповідної адвокаційної роботи з метою налагодження доступу до лікування/медичної допомоги.

 

Учасники конкурсу:

громадські організації, які працюють в сфері зменшення шкоди, правового захисту вразливих до ВІЛ/СНІДу, груп та які мають відповідний досвід співпраці з правоохоронними органами та/або в пенітенціарній системі.

 

Пріоритети конкурсу:

  1. Забезпечення доступу пацієнтів програм ЗПТ до замісної підтримувальної терапії в місцях тимчасового тримання (ІТТ) та/або попереднього ув’язнення (СІЗО);
  2. Документування випадків порушень прав людини по  відношенню до наркозалежних людей, у т.ч. пацієнтів програм ЗПТ щодо обмеження їх доступу до необхідної медичної допомоги включаючи програми ЗПТ в випадках затримання, арешту або ув’язнення.Задокументовані факти мають використовуватись для подальшої (в рамках цього ж проекту) адвокаційної роботи шляхом оприлюднення даних під час дискусій з відповідними чиновниками, помічниками Міністра МВС з питань людини, під час засідань Громадської ради з дотримання прав людини при регіональному управлінні МВС України, інших відповідних заходів та зустрічей. Також задокументовані дані мають бути надані за запитом менеджера МФВ для адвокаційної роботи на національному рівні.
  3. Сприяння змінам нормативно-правового регулювання (на місцевому рівні), спрямованого на покращення доступу для пацієнтів програм ЗПТ в місцях перебування затриманих та/або установах виконання покарань.

 

Більш детальна інформація за конкурсом розміщена на сайті МФВ: www.irf.kiev.ua

 

Також з питаннями звертайтесь до Олени Кучерук,

менеджера Програми Зменшення шкоди МФВ:

+38 (044) 461 9709

[email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.