Ще одне показове позитивне рішення харківського апеляційного суду на користь пацієнта ЗПТ!

найбільш яскраві моменти з рішення:

    • суд першої інстанції позбавив ОСОБА_2 можливості особисто чи за допомогою фахівця в галузі права відстоювати його права та не дослідив всіх фактичних обставин по справі. Вказує, що ОСОБА_2 не відмовлявся від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння, але прохав спочатку здійснити його в КЗОЗ «ОЦБПС», де знаходиться під наглядом лікарів, тестування відбувалося за відсутності понятих.
  • В судовому засіданні апеляційної інстанції лікар-нарколог ОСОБА_4 повідомила, що з жовтня 2016 року ОСОБА_2 є її пацієнтом та перебуває на програмі замісної підтримувальної терапії на базі КЗОЗ Обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом, на теперішній час у нього досягнуто стану стабілізації, пацієнту призначена постійна доза препарату-методон, раз на місяць він проходить тестування на виявлення морфіну та протягом півроку його тестування було негативне. Безпосередньо після вживання ліків пацієнту не рекомендується управляти транспортним засобом, але через декілька годин він може це робити. Метадон є ліками, а не наркотичним засобом. ОСОБА_2 вживав його зранку, тоді як протокол складено о 14.40 год. 21 червня 2017 року ОСОБА_2 через годину після отримання тижневої дози препаратів повернувся до центру разом з працівниками поліції та наполягав на проведенні йому тестування на стан наркотичного сп’яніння. ОСОБА_4 повідомила інспекторам умови лікування ОСОБА_2, разом з ними перерахувала кількість наявних у нього таблеток, у їх присутності провела тестування на виявлення морфіну у ОСОБА_2 Результати тестування були зафіксовані в журналі КЗОЗ ОЦПБС. Результатів тестування на стан наркотичного сп’яніння працівники поліції не дочекалися.

Постанову Фрунзенського районного суду м.Харкова від 22 серпня 2017 року про визнання ОСОБА_2 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10 200 (десять тисяч двісті) гривень в дохід держави з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 (один) рік скасувати, а провадження у справі закрити на підставі п.7 ст.247 КУпАП.

Павло Скала
Асоційований директор з політики та партнерства

Альянс громадського здоровя

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/69207421

2 коммент. к теме “Ще одне показове позитивне рішення харківського апеляційного суду на користь пацієнта ЗПТ!

  1. Господину офицеру мое личное спасибо за оперативность выкладывания информации. С уважением. Маруся Сорос фром фейсбук. Вместе- победим.

  2. Мои попытки выяснить источник, позволяющий от имени Марка Цукерберга удовлетворять запросы обиженных и оскорбленных, баня на трое суток днем в пятницу, но оставляя меня без Марка Цукерберга до сих пор- трое суток истекли днем или в фейсбуке, как в гостинице, тока в полночь? Мое требование предъявить тех, кто от имени абстрактной группы лиц при отсутствии мата, при отсутствии оскорблений считает возможной формулировку “по правилам НАШЕГО сообщества…”. Брыгада анонимов! Фейсбук- это не ваше сообщество. Это- сообщество мое и моих друзей. Или предъявляйте оскорбленных, выложив текст, на основании которого меня вдруг банят аж на тры дня, или я найду возможность перевоспроизвести то, что мне было предъявлено в качестве повода для блокировки. Я НЕ НАШЛА НИ В ОДНОМ ИЗ ДВУХ ПРЕДЪЯВЛЕННЫХ НИЧЕГО ОСКОРБИТЕЛЬНОГО. Хуже будет, брыгада Лени Длинного на Толковище у Севы Каплана! Я вам этого “вора в законе из обслуги Магадана” дарить не собираюсь- здесь вам не Америка со стадом лохов-почитателей любой проститутки патаму шо оно, дескать, гейша. Оно- мусорыло из брыгады донецких сборщиков податей. Ни один из воров никогда не поддерживал поборы с мужиков. Надеюсь, мой Мотылек меня не забанит.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.