HELPBOX – реальна допомога від незалежного порталу безкоштовних онлайн послуг Help24

Для багатьох українців, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, медична, юридична чи психологічна допомога  асоціюється з наступними факторами:

 

  • реальна, кваліфікована допомога коштує дорого;
  • якщо я довірю якусь важливу інформацію про себе іншим особам (ВІЛ-статус, венеричні хвороби, юридичні чи фінансові проблеми), її можуть використати проти мене (працівники поліції, роботодавці, сусіди та н..);
  • в наш час ніхто нікому не допомагає «просто так», за все доведеться заплатити.

Звичайно, обережність (особливо в наш час) ніколи не буває зайвою, вона є цілком природньою для будь якої дорослої людини. Але… Потрібно відрізняти обережність від небезпечних фобій – ірраціональної недовіри до всіх оточуючих чи 100%-й впевненості, що нас оточують одні вороги, шахраї  чи злодії. На жаль, представники найбільш вразливих соціальних груп дуже часто не помічають цієї тонкої грані. І, в першу чергу, це стосується наркозалежних, жертв сексуального насильства, ВІЛ-інфікованих та інших осіб, які на власному досвіді дізналися, що таке обман, підлість чи зрада.

Насправді, все не так погано J І в цьому ви можете переконатися, скориставшись пропозицією  порталу безкоштовних онлайн послуг Help24. Як це було зі мною.

Коли я вперше помітив банер з рекламою HELPBOX на своєму улюбленому інтернет-ресурсі «Мотильок», то відразу подумав про черговий «гачок» для довірливих відвідувачів сайту. «Мабуть, пришлють десяток найдешевших шприців, а доведеться півдня відповідати на питання багато чисельних анкет», – приблизно така думка сформувалася в моїй недовірливій уяві (а я по всім показникам відношусь до вищевказаної категорії недовірливих громадян). Але, враховуючи той факт, що я в будь-який момент зможу відмовитися від оформлення заявки, вирішив скористатися пропозицією від Help24.

Не буду втомлювати читачів описом всіх деталей. Головне в тому, що після оформлення заявки, я змінив свою думку як про HELPBOX, так і про сам портал Help24. Чому?

  • оформлення не викликає жодних труднощів, все зрозуміло без допомоги консультантів;
  • ніяких «підводних каменів» – жодних питань про якісь важливі, особисті речі;
  • у вас на етапі оформлення ніхто не питає навіть прізвище (?), вже пізніше до мене зателефонувала дівчина-представник порталу, щоб уточнити дані для відправлення посилки Новою Поштою.

Ще один вагомий плюс – представники Help24 дійсно цікавляться вашою думкою! Тобто в даному випадку не було жодних розбіжностей між рекламною пропозицією на сайті мого улюбленого ресурсу і реальним процесом оформлення замовлення.

Що до самої посилки, то можете не сумніватися – ви отримаєте саме те, що замовляли! Особисто для мене HELPBOX – це не тільки корисні речі, які зроблять секс більш безпечним та зменшать шкоду від вживання наркотичних речовин, а й перший крок до більш довірливих відносин з представниками безкоштовного онлайн-сервісу Help24!

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.