Drugstore запустив всеукраїнське онлайн-дослідження CHEMSEX Study 2020

Дослідження проводить Інститут психоактивних речовин при МБФ «Альянс громадського здоров’я» (Альянс) в рамках гостросоціального проекту Drugstore, що впроваджується за підтримки СНІД Фонду Елтона Джона.

 

Ми досліджуємо вживання психактивних речовин в сексуальних контекстах, щоб розробити профілактичні та комунікаційні кампанії, що формують більш безпечні моделі поведінки. Ми хочемо знизити ризик передозувань та інших негативних наслідків, пов’язаних з вживанням рекреаційних речовин, уберегти учасників нічного життя від сексуального насильства під впливом препаратів, зупинити поширення ВІЛ-інфекції та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

Участь в дослідженні анонімна та добровільна. Якщо ви вирішите взяти участь, ви станете одним із 8000 учасників з різних регіонів України. Питання стосуються досвіду вживання психоактивних (наркотичних) речовин, сексуальних практик, досвіду звертання за медичними та профілактичними послугами.

Гарантуємо, що НЕ БУДЕМО збирати жодних особистих даних, що дозволяють ідентифікувати наших респондентів. Результати дослідження будуть представлені в публічному просторі.

Якщо у вас виникнуть запитання або побоювання з приводу захисту ваших прав як учасника дослідження, ви можете анонімно зв’язатися з етичним комітетом за телефоном +380 98 822 05 10 або електронною поштою [email protected] (Анна Метелюк).

Лінк на онлайн-дослідження: https://ru.surveymonkey.com/r/drugstore_chemsex

 

 

Drugstore – це гостросоціальний проект для тих хто горить, але не згорає.
Це – некомерційна громадська організація, заснована на концепції Smart Pleasure. Наша діяльність спрямована на збереження здоров’я молодих людей, які ведуть насичене нічне життя, експериментують з клубними речовинами, практикують хімсекс та піддаються спокусам.

Drugstore – тридцята організація в світі і перша в Україні, яка запустила Програму самостійної перевірки речовин. ДРАГ-ЧЕКІНГ дозволяє уникнути передозувань, отруєння більш токсичними речовинами, утриматися від вживання небезпечних для життя комбінацій.

Акцентуємо увагу на тому, що не буває безпечних наркотиків, є лише правила, які допомагають знизити шкоду. МИ НЕ ПРОПАГУЄМО ВЖИВАННЯ НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН.

https://www.facebook.com/drugstore.org

https://t.me/drugstore_1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.