Наступ на свободу мирних зібрань — початок поліцейської держави?

19 травня о 13.30 біля входу до ГУ МВС України в м.Києві (вул. Володимирська,15) відбудеться прес-конференція “Наступ на свободу мирних зібрань — початок поліцейської держави?”…

Прес-конференція присвячена подіям навколо Маршу Свободи 15 травня 2010 року та негативній ролі столичної міліції, яка, за участі Київської міської влади та “кишенькових” контр-демонстрацій, фактично виступила організатором провокації щодо учасників та організаторів маршу.

 

На прес-конференції також буде обговорено тенденцію припинення міліцією без рішення суду і на власний розсуд інших мирних акцій в Києві та інших містах України, методи які застосовуються проти мирних демонстрацій та мотиви місцевих адміністрацій брати участь у антиконституційному наступі на свободу мирних зібрань.

 

Учасники прес-конференції:

 

Тарас Ратушний, прес-аташе Маршу Свободи;

Володимир Чемерис, правозахисник, член правління Інституту “Республіка”.

Довідки за телефоном: +38 098 8366000

 

15 травня Марш Свободи не відбувся через рішення Окружного апеляційного суду м. Києва обмежити прав організаторів проводити акцію. Натомість міліція трактувала це рішення як заборону організаторам “з’являтися у центральній частині міста”. Замість Маршу Свободи на Михайлівській площі відбувся мітинг громадських організацій на підтримку конституційних прав  учасників Маршу, попри погрози правоохоронців розпочати арешти. Щоб запобігти провокаціям і незаконним затриманням прес-аташе Маршу Тарас Ратушний прикував себе навпроти будівлі МЗС. Організатори Маршу Свободи також оголосили про перенесення акції на іншу дату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.