Канада і стимулятори

Всупереч завершенню року, стежити за інформаційним полем стало набагато цікавіше. Оскільки багато країн намагаються відзвітувати про результати своєї наркополітики, і завжди цікаво, що на нас чекає в майбутньому, у сфері психоактивних речовин. Цього разу канадські вчені вирішили нас здивувати своїм порівнянням досліджень вживання стимуляторів за 2020, 2022, 2023 роки.

Читать далее “Канада і стимулятори”

Hydra: уроки найбільшого у світі маркетплейсу даркнету

У цьому дослідженні ми детально аналізуємо Hydra – найбільший ринок даркнету у світі до його закриття у квітні 2022 року. Ми розглянули основні особливості: доставку шляхом закладок, систему зворотного зв’язку та репутації, депозити та диспути. Було також проаналізовано масштаб і структуру маркетплейса.

 

 

Читать далее “Hydra: уроки найбільшого у світі маркетплейсу даркнету”

ЗПТ миф: бупренорфин лучше метадона

Зависимость от психоактивных веществ является серьезной медицинской и социальной проблемой, и на пути к преодолению зависимости заместительная поддерживающая терапия (ЗПТ) использует два основных препарата – бупренорфин и метадон.

Читать далее “ЗПТ миф: бупренорфин лучше метадона”

Драгчекінг Test4Pay: австралійський досвід

Чи можливо створити ідеальну систему для перевірки ПАР і зниження шкоди? Як мінімум, варто спробувати. Так, ресурс Dread представляє нову реінкарнацію –  Test4Pay. Розповідаємо, кому платять за тести і для чого це потрібно.

 

 

Читать далее “Драгчекінг Test4Pay: австралійський досвід”

Стимулятори: сучасне лікування

stimulant-pills Розповідаємо, як у сучасному світі лікують залежність від стимуляторів і що являють собою відповідні препарати.

 

 

 

 

Читать далее “Стимулятори: сучасне лікування”

Стимулятори: розробка препаратів для лікування

Stimulant Use
Disorders:
Developing Drugs for
Treatment Залежність від стимуляторів не є чимось новим або унікальним, проте ефективних способів її лікування, як і раніше, не відзначається. Днями FDA представило новий огляд, присвячений цій проблемі. Розповідаємо ключові моменти.

 

 

Читать далее “Стимулятори: розробка препаратів для лікування”

Канабіс та зір

cannabis vision Отже, ставлення світового співтовариства до канабісу вже давно зрушило з мертвої точки: у низці розвинених країн пройдено ключові етапи, пов’язані з правовим регулюванням, а вчені та медики тим часом щосили відкривають для себе масштабний горизонт наукових відкриттів.

 

 

Читать далее “Канабіс та зір”

Ученые раскрыли механизм синдрома отмены опиоидов

Как известно, опиоиды задействуют иммунную систему, вызывая симптомы отмены. Новое исследование показало, что Т-клетки, индуцируемые героином, преодолевают гематоэнцефалический барьер и разрушают мозг. Это открытие подсказывает ученым новые способы предотвращения синдрома отмены.

Читать далее “Ученые раскрыли механизм синдрома отмены опиоидов”

Перемагаючи біль: психоделіки + опіоїди

psychedelics-opioids-pain До хронічного болю схильні всі: як звичайні люди, так і споживачі речовин. Захворювання зустрічається в усьому світі, але єдиного підходу до лікування немає. Чи може допомогти в цьому випадку поєднання опіоїдів і, несподівано, психоделіків?

 

 

Читать далее “Перемагаючи біль: психоделіки + опіоїди”